איך עושים קוביות בבטן?

כפי שכבר הזכרנו, זהו מיתוס שללעיסת קרח ושתיית משקאות קרים כקרח עלולים לפגוע במערכת העיכול ולגרום לסרטן הקיבה. כדי לעזור בריפוי, נסה תרופה ללא מרשם המפחיתה את כמות החומצה שהקיבה שלך מייצרת. תרופות המבטלות ייצור חומצה בקיבה, חוסמות הודעות על כאבים במוח ומסלקות חיידקים במערכת העיכול כמו הליקובקטר פילורוס (HP) יכולות לחולל פלאים.

שמור קצת במקפיא, כך שתוכל להגביר את הטעם בקלות, להילחם בדלקות ולקדם בטן שטוחה (עוד על כך רגע).

אם בטן החזיר חלקה מכדי לפרוס אותה בקלות

הכניס אותה למקפיא לכמה שעות כדי לייצב מעט את השומן. אתה יכול לקצוץ אותו תוך כדי משיכת החזיר, ואז לפרוס אותו, או אם הוא חלק מדי, למרוח את שכבת השומן העליונה בעזרת סכין חדה. הניחו את בטן החזיר המוגמרת על קרש חיתוך והניחו לנוח 10-15 דקות לפני ההגשה. הכניסו את קוביות בטן החזיר לתבנית אלומיניום והוסיפו את רוטב הברביקיו, החמאה והדבש, תוך ערבוב לציפוי אחיד של בטן החזיר.

על מנת לייצר קיבה שטוחה אתה זקוק לתזונה נכונה המאפשרת לך לשרוף את השומן המצטבר ולמנוע את הישנותו

חשוב גם להבין כי תרגילי בטן אינם שורפים שומן או גורמים לכושר הבטן, אלא שעליך לשאוב את הקוביות כדי לשמור על שכבת השומן החבויה בסרעפת החלשה שלך. תרגיל זה עוזר להכניס את הקוביה לבטנה של הילדה על ידי פעילות גופנית של שרירי הבטן האלכסוניים והרוחביים. הדק את שריר הבטן ככל האפשר וקבע את הגוף בצורה אנכית לנקודה.

לאחר מכן, עליך לאכול גם מזונות המסייעים לבטן ולמערכת העיכול לרפא כיבים על ידי לחימה בחיידקים הרעים הניתנים להכנסה. זכור שכאשר אתה מציג סוג מזון לאחר זיהום בקיבה, עליך לאכול בצורה שאינה מעמיסה יתר על המידה על הבטן.

שמירת גופך פעילה שומרת על מערכת העיכול שלך ומפחיתה עודף נפיחות. אתה יכול לאכול את המאכלים הנכונים, אבל אם אתה יושב כל היום אתה צריך לזוז יותר, אז אתה ממשיך הלאה.

לקבלת עצות ועצות נוספות בנושא העיכול

עיין בחמשת השלבים שלנו לתכנית עיכול טובה יותר. מהמאכלים שאתה צריך לאכול, לדברים שאתה יכול לעשות כל יום שמשפיעים, ועד לתרגילים המדויקים שאתה צריך לנסות, הנה איך המעיים שלך יכולים להתכווץ עכשיו.

לגברים ונערות שרוצים לקבל את הקוביות האלה בבטן

הבר הוא תרגיל נהדר להשגת מטרה זו. מי שרוצה לאבד שומן בבטן, צריך לנסות להוסיף עוד פעילות גופנית ופעילות ליום, מכיוון שהם מבלים את רוב הימים בישיבה בעבודה או בבית הספר. וודא כי לאיזון בין אימון לדיאטה יש השפעה חיובית כללית על בריאותך.

למעשה

אלה שפעילים בספורט רוצים לקבל את הקוביות האלה בהקלה יפה, אך לא כולם יכולים. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, עליך להתאמן כדי להבין כיצד תוכל להשיג אותן כילדה בבטן. בקריאת מאמר זה נבין לא רק כיצד לזרוק את הקוביות במהלך העיתונות, אלא גם כיצד לא לטעות ברוב המתאמנים.

עם מעט תרגול תוכלו בקרוב לעבור לתרגילים העיקריים שיעזרו לכם ליצור קוביות מובלטות יפהפיות. כעת, לאחר שבחנתם את טכניקת התרגילים, נבין כיצד להשיג את העיתונות המושלמת ואיך לא לשכוח אותה.

התרגילים הבאים יעזרו לך לעבוד על אזורי הבטן השונים בבידוד ולהביא את העיתונות לקוביה

לא רק לשאוב את שרירי הבטן, אלא לבצע אימון מורכב בחלקי גוף שונים. הוסף דיאטה דלת קלוריות ואימון עיתונות, והקוביות ניכרות. זכרו שקוביות בבטן הן תוצאה של שילוב של תזונה טובה, פעילות גופנית טובה ותזונה טובה. שכבת השומן תיעלם, הקוביות המוערכות שלך יצטמצמו והקוביות שלך, ובכן, קוביות.

זהו אוסף של טיפים מומחים שיעזרו לך להאיץ את תהליך מתיחת הבטן לגברים ולנשים כאחד

התחל באימונים אירוביים, עשה תרגילי בטן קבועים ואכל נכון, ותוכל להיפטר מהעודפים בבטן. השרירים שלך יתרגלו עם הזמן ויתחזקו, אך תקבל בטן בולטת. בצע סדרה של תרגילי בטן באופן קבוע והתחל אימון אירובי.

הגבלת פירות והימנעות מפירות מסוימים יכולים לעזור לך לשלוט בכאבי בטן ונפיחות

הקשורים לאי סבילות לפרוקטוז. מורחים את מנות הפרי היומיות שלכם ואוכלים לפחות שלוש עד ארבע מנות פרי ביום כדי למנוע כאבי בטן. שב, אכל בקבוצות של שתיים או שלוש ולא יותר משלוש או ארבע בכל פעם, כך שתמנע מכאבי בטן ובטן.

לחזור למשהו ספציפי?

איך לשחק פוקר

האם אי פעם התיישבתם ליד שולחן, הרגשתם את הקלפים ביד והבנתם שהמשחק שאתם משחקים הוא יותר מסתם משחק? זהו מפגש רווי היסטוריה, אסטרטגיה וריגוש בלתי

עוד בנושא »

למה עושים הפרשת חלה

קיים לחם השזור כל כך עמוק במסורת ובתרבות, שיצירתו נחשבת לצורת אמנות, למסע רוחני ולסמל של אחדות. זהו עולם החלה, מרכז החיים היהודיים הנושא את

עוד בנושא »

כדאי לדעת

דילוג לתוכן