מה צריך לדעת על הוותיקן ברומא?

אנו מקווים שנהניתם מהמדריך שלנו לדברים הטובים ביותר לעשות ברומא ובוותיקן, וניתן לכם כמה טיפים וטריקים כדי להפיק את המרב מטיולכם ולחסוך לכם זמן בביקור בוותיקן. האם ידעת שיש קוד לבוש בוותיקן, אבל מה זה ומה זה אומר? האם צריך לקנות כרטיסי כניסה מראש לוותיקן ברומא!? הכל על מוזיאוני הוותיקן ברומא!

אם אתה לא בהכרח רוצה לבקר במוזיאונים אבל רוצה לראות את כיכר פטרוס הקדוש

הוותיקן נמצא גם בדרך של כמה סיורים באוטובוסים ברומא. אם תרצו לבקר במוזיאוני הוותיקן ובקפלה הסיסטינית עם מבקר קטן נגרר, תוכלו לנסות את "סיור האוטובוסים בוותיקן", שהוא בחינם ומיועד במיוחד למבקרים צעירים יותר ברומא. הוראות הגעה לוותיקן: מוזיאוני הוותיקן נמצאים במרחק הליכה, במטרו או באוטובוס, אך אם לא בא לכם לבקר במוזיאונים או לחפש חוויה אינטימית יותר, כמו כיכר סנט פיטר, כיכר סנט פיטר או סנט פיטר בזיליקה בכיכר פטרוס הקדוש, ואז תוכלו לבקר גם במוזיאוני הוותיקן. היכנסו עכשיו לאתר הוותיקן הוותיק שלנו, הכולל רשימה מלאה של מוזיאונים ואטרקציות אחרות, כמו גם מדריך לכל האטרקציות העיקריות.

רומא המקומית מציעה סיורים מודרכים במוזיאון הוותיקן

ואם אתה מזמין ביקור בגני הוותיקן, דלג – כרטיסי התור למוזיאוני הוותיקן כלולים בהזמנות שלך. אם אתם מחפשים סיור נהדר בקפלה הסיסטינית של הוותיקן, הסיור בוותיקן כולל כרטיס לקפלה הסיסטינית שם תוכלו לדלג על התור. בין אם תבחרו בסיור בוותיקן או בכרטיס הוותיקן, תוכלו לראות כמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר של רומא, כמו בזיליקת פטרוס הקדוש וארמון וקיו.

אם אתם מחפשים ביקור בלעדי יותר בוותיקן

עליכם לבקר בקפלה הסיסטינית, ממנה תוכלו להיכנס למוזיאונים התיאולוגיים. הבזיליקה כל כך פופולרית שתוכל להזמין סיור משולב ולקחת קיצור דרך כדי להגיע מאחד לשני. מי שממש חסר להם מזומנים יכול לבקר גם בשני מוזיאוני הוותיקן בו זמנית. ראשית, הסר את המראות של הוותיקן מרשימתך אם אתה מבקר בהם לזמן קצר!

אם אין לך זמן לבקר בכל חמשת המראות של הוותיקן, התמקד באחד או שניים. אם תרצו לבקר במוזיאון הוותיקן, עליכם ללכת תחילה לכיכר פטרוס הקדוש ואז לכנסייה הקתולית ובזיליקת פטרוס הקדוש.

מלבד בזיליקת פטרוס הקדוש

הכיכר המסיבית מציעה גם הרבה לתיירים. אם אתה מבקר בוותיקן בתקווה לקבל את הברכה השבועית של האפיפיור, עליך להישאר כאן כדי לראות אותו ולקבל את ברכתו השבועית. אם תבקרו בתיאטרון באוגוסט או בתחילת ספטמבר, יש סיכוי שלאפיפיור יהיה קהל אפיפיור בכיכר מול בזיליקת פטרוס הקדוש, אחד הבניינים המפורסמים ביותר בוותיקן.

עם זאת

כשאנשים מבקרים בוותיקן, הם שוכחים לעתים קרובות את גני הוותיקן ומכסים מחצית ממדינת הקודש. אם אתה מזמין סיור יום לתיאטרון, עליך לכלול את הגנים בסיור שלך. הדרך הטובה ביותר לבקר במוזיאוני הוותיקן היא להזמין סיור מוקדם בבוקר בוותיקן, מכיוון שיש לכם תצפית טובה על בזיליקת פטרוס הקדוש והכנס הקדוש. אתה באמת בוותיקן, אבל אין לך מושג מה קורה סביבך או מה אתה הולך לראות.

אם אתה בסיור

אין דרך להגיע למוזיאוני הוותיקן מבזיליקת פטרוס הקדוש. כשנכנסים לכס הקדוש, עליכם לחצות את גבול המדינה לאיטליה ולעבור דרך מחסום ביטחוני. עם זאת, אם אתה נכנס לכיכר פטרוס הקדוש ולמוזיאון התיאולוגי, הכניסה שלך לוותיקן קלה כמו כל חלק אחר ברומא, ותוכל ללכת ישר דרך שערי העיר ברגע שתיכנס לארמון האפיפיורים, ארמון הקיסר הרומי הקדוש או בזיליקת פטרוס הקדוש.

בסן פייטרו יש 49 אוטובוסים שנוסעים מהקצה הצפוני של הוותיקן למוזיאוני הוותיקן ממערב לרומא. שירות חדש מקשר בין נמל השייט Civitavecchia לבין סן פייטרוס, מה שמקל על הגעה לרומא בהפלגה.

סיור ההופ אוף

הוא דרך נהדרת להסתובב מדי יום, ואם בכלל תבקרו במוזיאוני הוותיקן עם גישה ישירה לקווים, תוכלו לצפות לבלות את כל היום בוותיקן. אם זה לא מספיק, קרא את רשימת 76 הדברים הטובים ביותר לעשות ברומא וקבל השראה לטיול הבא שלך! המשך לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מבקר בוותיקן. כאילו זה לא מספיק, אנו מציעים לך גם גישה לכל בתי המגורים הפרטיים של האפיפיור וכן למגורים הפרטיים של האפיפיור יוחנן פאולוס השני והאפיפיור בנדיקטוס ה -16.

לחזור למשהו ספציפי?

למה עושים הפרשת חלה

קיים לחם השזור כל כך עמוק במסורת ובתרבות, שיצירתו נחשבת לצורת אמנות, למסע רוחני ולסמל של אחדות. זהו עולם החלה, מרכז החיים היהודיים הנושא את

עוד בנושא »

כדאי לדעת

דילוג לתוכן