מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
לימודי הנהלת חשבונות מקצוע לעתיד בטוח

בלוגים

התחבר   |   הרשם

amir769769
10
נוב

לימודי הנהלת חשבונות מקצוע לעתיד בטוח

מאת: amir769769  |  10 נובמבר, 2017 00:44  |  עסקים ויזמות

לימודי הנהלת חשבונות מקצוע לעתיד בטוח

 

מקצוע החשבונאות, הינו מקצוע מכובד שניתן ללמוד במוסדות שונים למקצועות החשבונאות הפזורים ברחבי הארץ . ניתן לראות כי לימודי הנהלת חשבונות מקנים עבודה מיד עם סיום הקורס הבסיסי. יש לגעת, כי לימודים אלה, אינם מסתיימים רק בקורס זה, כי אם גם בלימודים נוספים אשר מקנים בסופו של דבר הכשרה והסמכה ליועץ מס או מנהל חשבונות בכיר. אם אתם בעלי ראש מתמטי ויש לכם אהבה למקצועות הפיננסיים, זה הזמן למצוא את מוסד הלימודים מתאים ולהתעניין לגבי אפשרויות הלימודים המוצעות לכם וכן, לגבי מסלולי הלימוד השונים.

 

מקצוע החשבונאות, מתאים לנשים וגברים כאחד, כגון משרת אם אשר חוזרת למשפחתה בשעות הצהריים לקבל את ילדיה  וכן להמשיך ללמוד לימודי ערב פעם עד פעמיים בשבוע. למרות שמדובר בהשקעה, היא תשתלם לכם, היות והשכר והביקוש בעבודה זו הם גבוהים מן הרגיל.

 

לימודים של תוכנות חיוניות בתחום חשבונאות

 

יש לציין כי במסגרת לימודי הנהלת חשבונות, תלמדו את התוכנות החדישות ביותר בתחום החשבונאות, ללא ספק מדובר בכלים חיוניים מאוד ושילוב בלימודים של עבודה מעשית, מה שיקנה לכם ידע רב ומוכנות לעבודה בתחום הנהלת החשבונות, מיד עם סיום  הקורס. כל מסלולי הלימוד בתחום החשבונאות, הם תחת פיקוח משרד הכלכלה ומשרד התמ"ת מה שמעניק הסמכה מכובדת וקבלה לעבודה בכל ארגון גדול או חברה .

 

מי שמעוניין להמשיך בלימודים מתקדמים יותר בתחום הנהלת חשבונות, יוכל ללמוד קורס סוג 3, אשר מצריך לימודים ארוכים יותר וידע רחב מזה שלמדתם עד כה. התנאים לקבלה הם סיום לימודי סוג 1 ו-2 בהנהלת חשבונות ושנה של ניסיון בעבודה.

 

לימודי תעודה שפותחים דלתות רבות

 

יש לציין כילימודי הנהלת חשבונות, אינם נחשבים לתואר אקדמאי, למרות שמי שמעוניין יוכל ללמוד גם במכללה, אך ההסמכה היא מכובדת ופותחת לכם דלתות לקריירה עם המון עתיד מובטח ושכר נאה בצידו. תמיד ניתן להתפתח בתחום למי שמעוניין לטפס במעלה קריירת החשבונאות ובסופו של דבר, ניתן יהיה להיות עצמאים בתחום ולפתוח משרד של הנהלת חשבונו וייעוץ מס למי שהגיע ללימודים בדרגה הגבוהה ביותר של מנהל חשבונות בכיר או יועץ מס.

 

 

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון