מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
מבחר שמלות לכל מטרה

בלוגים

התחבר   |   הרשם

גואל
17
מאי

מבחר שמלות לכל מטרה

מאת: גואל  |  17 מאי, 2015 12:31  |  חיים


בואי נשים דברים על השולחן:

שמלות, ככלל, לא מתאימות לכל אחת.

אבל, לפני שאת קופצת וצועקת "לא נכון", נמהר ונבהיר את כוונתנו.

היות ושמלות מבליטות את הגיזרה הנשית, רק השמלה המתאימה לך תצליח לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

הזכרי בשמלה שלקחת בהשאלה מחברה, ועליה (או על הדוגמנית בפרסומת) - היא נראתה פיצוץ. כשאת לבשת אותה, איך נאמר זאת בעדינות? היא נראתה עלייך הרבה פחות טוב... L

 

למה?

זה לא אומר שמשהו אצלך "לא בסדר", זה לא אומר שמשהו בשמלה עצמה "לא בסדר", הדבר היחיד שזה אומר זה שאת והשמלה הספציפית הזאת - זה לא שידוך "משמיים".

ועכשיו, כשנרגעת,

בואי ונעזור לך לגבש את הקווים המנחים, שיסייעו לך לבחור את השמלה שתיראה עליך פיצוץ.

נתחיל?

 

קחי דף ועט ועמדי מול המראה בבגדים התחתונים שלך.

עכשיו, בכנות הכי כנה שיש לך - צייני את החסרונות הפיזיים שלך. אם את זקוקה להכוונה, הזכרי בחברה הכי עוקצנית וקוטלת שלך ונסי לדמיין מה היא היתה אומרת. אל תחפפי! אל תהיי עדינה! חיוני שתדעי מה המגבלות והנקודות החלשות שלך, כדי שתוכלי לבחור שמלה שמטשטשת אותן.

בשלב הבא - צייני את היתרונות שלך. אם את זקוקה למוזה, הזכרי בחברה הכי מפרגנת שלך, זו שתמיד יודעת למצוא את היתרונות והצדדים היפים שבכל אדם. עד כמה שזה נשמע אידיוטי, גם שלב זה חיוני, כדי שתוכלי למצוא שמלה שמדגישה את היתרונות הפיזיים שלך.

סיימת לרשום הכל?

יופי, החלק הקשה הסתיים. עכשיו מתחיל הכיף...

 

שם המשחק הוא "טשטוש החסרונות והדגשת היתרונות"

הנה מספר כללי "עשי" ו"אל תעשי" שמטרתם לסייע לך לבחור שמלה המתחשבת בכל הנתונים הגופניים שלך (החסרונות וגם היתרונות):

  • צוואר ארוך וסקסי או חזה גדול - בשני המקרים האלה תוכלי ליהנות משמלות בעלות מחשוף וי עמוק או בגירסת מעטפה. מומלץ לקשט את המחשוף העמוק בשרשרת ארוכה בעלת תליון מעניין.
  • רגליים יפות - שמלות נשים בעלות מפתח ("שליץ") צידי או קדמי תשרתנה את מטרתך ותמשוכנה את תשומת הלב לרגליך. הוספה של נעלי עקב תיתן פוש נוסף ל"עניין הציבורי" ברגליך. J

ממה מומלץ להמנע, אם אין לך מבנה גוף של דוגמנית?

  • צבעים ופסים - העדיפי שמלות בצבע אחיד (רצוי כהה), או שמלות המשלבות שני צבעים בשילוב לאורך ולא לרוחב. כאשר מדובר בשמלה בעלת פסים, העדיפי פסים אורכיים, ה"מאריכים" את הגוף.
  • הימנעי משמלות צמודות או רחבות מידי - שמלות נשים צמודות מידי "נדבקות" לגוף וחושפות קפלים לא מחמיאים. לעומתן, שמלות רחבות מידי יוצרות רושם של "שק". בחרי בשמלות מעוצבות שאינן הדוקות, אבל גם אינן "גדולות".

 

לסיכום:

לא קשה למצוא את השמלה המתאימה לך, כשאת מכירה ביתרונותייך ובחסרונותייך. זכרי את הכללים הפשוטים האלה בכל פעם שאת בוחרת שמלה - וכל בחירה שלך תהיה בחירה מוצלחת.

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון