מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
הלוואות מיידיות למורים - מה עושים עבורה?

בלוגים

התחבר   |   הרשם

יוני
17
מרץ

הלוואות מיידיות למורים - מה עושים עבורה?

מאת: יוני  |  17 מרץ, 2017 18:22  |  עסקים ויזמות

הלוואות מיידיות למורים - מה כדאי לדעת


"מורים רבים נקלעים לקשיים כלכליים במהלך עבודתם עקב הסיבה הידועה לכולם –השכר הנמוך אשר הם מקבלי ממשרד החינוך. ישנם מספר פתרונות אשר יכולים לסייע למצבים אלה והם – הלוואות מיידיות למורים מגופי מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים."

אין ספק כי לצד היתרונות הרבים של מקצוע ההוראה אי אפשר לא להזכיר את הקשיים הבאים לידי ביטוי בנושא הכספי. היות ובמדינת ישראל קיימת הבנה לגבי הנושא, ניתן לראות כי מקורות מימון שונים מציעים הלוואות מיידיות למורים בתנאים משתלמים.

גופים רבים כגון: בנקים, חברות אשראי חוץ בנקאיות, חברות ביטוח וקרנות פנסיה – ישמחו להעניק לכם את מסלול הלוואות מיידיות למורים בתנאים מצוינים.
דרך נוספת אשר מורים יכולים לקבל הלוואות מיידיות, נמצא דרך "ארגון המורים", כידוע ישנם גם הטבות רבות אשר יכולות לסייע לכם המורים במצבכם הכלכלי.

היתרונות בקבלת הלוואות מיידיות למורים


הלוואות מיידיות למורים ניתנת בתנאים טובים למדי למטרות שונות כגון רכישת רכב או תכנון חתונה עבור הילדים. מטרת ההלוואה היא להעניק לציבור המורים אפשרות ליהנות מקבלת הטבות.

הענקת הלוואות גם למורים לעתיד - גם המורים לעתיד לא יוצאים מקופחים וניתן לראות סטודנטים להוראה מקבלים הלוואות לצרכים שונים. אותן הלוואות מוכרות בשם הלוואות מותנות- הלוואות הניתנות לסטודנטים להוראה לצורך מימון שכר לימוד.

היתרון המרכזי של ההלוואות בא לידי ביטוי בהשתלבות ציבור הסטודנטים במקצוע ההוראה. עם זאת,חשוב להדגיש כי סטודנטים אשר לא סיימו את הלימודים ולקחו הלוואה מתבקשים להחזיר את ההלוואה בתוספות של 3 אחוז ריבית.

מהם סכומי ההלוואות


באשר לסכומי ההלוואות, ניתן לראות כי הלוואות לציבור המורים מגיעות עד לסכום שלשלושים אלף שקלים כאשר פריסת התשלומים מאפשרת להגיע עד 24 חודשים. מאידך, מורים הזקוקים להלוואה בסכום גבוה יותר יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואה על סך סכום גבוה יותר תוך הצגת המסמכים הדרושים.

לרוב,מורים יכולים לקבל הלוואות עד פי 10 ממוצע המשכורת החודשית שלהם בשלושה חודשים האחרונים בעת נטילת ההלוואה. ישנם גם חברות אשר מעניקות יותר אך כדי להשיג הלוואות מיידיות למורים בתנאים משתלמים יותר ונוחים גם למורים, כדאי ליטול הלוואה עד פי 10מהמשכורת.

רגע לפני.. מה חשוב לדעת


בטרם קבלת ההלוואה חשוב מאד להבין כי יש התחייבות לעמוד בהחזר החודשי ולכן יש לבצע סקר מקיף בין מקורות המימון השונים על מנת לבחור את מקור המימון הטוב ביותר, כזה המציע יכולת החזר אשר ניתן לעמוד בה. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט מקורות מימון המאפשרים לקבל הלוואה בתנאים נוחים למדי.

בבואכם לחפש אחר מקורות המימון השונים יש חשיבות רבה להיכנס לאתרי האינטרנט שלהם וכן לה תייעץ עם מומחים בתחום. התייעצות עם מומחים בתחום תסייע לכם להבין יותר מה עומד מאחורי ההצעות של מקורות המימון השונים. אותה השוואה בין מקורות המימון תאפשר לכם לבחון את היתרונות מול החסרונות. שימו לב כי היות ומדובר בעתיד שלכם קיימת חשיבות רבה לערוך את ההשוואה בצורה הטובה ביותר.

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון