מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
האם תואר ראשון בתחום מדעי ההתנהגות טוב לעתיד שלכם?

בלוגים

התחבר   |   הרשם

גואל
04
מרץ

האם תואר ראשון בתחום מדעי ההתנהגות טוב לעתיד שלכם?

מאת: גואל  |  4 מרץ, 2015 13:24  |  לימודים וקורסים

האם תואר ראשון בתחום מדעי ההתנהגות טוב לעתיד שלכם?

לכל אחד מאיתנו יש רצון להצליח בחיים, רק השאלה הגדולה היא מה זה בדיוק להצליח ואיך עושים את זה. יש הרבה אנשים שמוותרים על תואר ראשון במדעי ההתנהגות או בכל תחום אחר, אך האמת היא, שתארים כאלה כן יכולים לתרום לנו. זה לא משנה אם אתם רוצים להיות בסופו של דבר פסיכולוגיים קליניים או שאתם חולמים על השתלבות בעבודות אחרות, כי בכל מקרה ידע בתחום ההתנהגות יוכל לתרום לכם לא מעט.

הרצון להבין את התנהגות האדם

תואר ראשון במדעי ההתנהגות יכול לתרום לכם אפילו אם הסיבה שבגללה אתם רוצים לעשות אותו היא רק סקרנות. העניין הוא שכל אחד מאיתנו היה רוצה לדעת טוב יותר למה אנחנו מתנהגים כפי שאנחנו מתנהגים, ותואר ראשון בתחום הזה יוכל לפקוח לכם את העיניים. זה לא שכך תמיד תמצאו תשובות לכל דבר, אך כן תכירו תיאוריות שעוסקות בתחום הזה וכך הכלים שלכם להתמודד עם החיים האמיתיים יהיו רבים יותר. כמו כן, בוגרי התארים האלה יכולים להשתלב בלא מעט מקומות עבודה, כך שכדאי לקחת את זה בחשבון אם אתם חושבים על העתיד שלכם ועל הקריירה שהייתם רוצים לבנות לעצמכם.

לבחור את המקום המתאים ללימודים

תארים ראשונים בתחום מדעי ההתנהגות, כמו תארים בהרבה תחומים אחרים, אפשר ללמוד היום בלא מעט מקומות. לכן מעבר לכך שכדאי לבחור בדיוק את התחום המתאים לכם ואת התחום שהכי יעניין אתכם, כדאי גם לבדוק איפה רוצים ללמוד אותו. לא בכל מקום שתלמדו תקבלו את הטוב ביותר ואתם בהחלט צודקים אם אתם חושבים שמגיע לכם ללמוד במקום מוביל. זה ישנה את החוויה שלכם ויקל עליכם למצוא עבודה בעתיד כך שיש לקחת את השיקולים האלה בחשבון.

 

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון