מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
ניהול מבנים

בלוגים

התחבר   |   הרשם

karaAdmin
28
דצמ

ניהול מבנים

מאת: karaAdmin  |  28 דצמבר, 2016 17:21  |  עסקים ויזמות

ניהול מבנים – איך להשתחרר מהלחץ הזה?


אנחנו מבינים אותך ממש!


הלחץ הקיים בניהול מבנה במיוחד אם מדובר במבנה גדול, הוא לחץ אדיר, והרבה פעמים דורש מבעל הנכס אנרגיות אדירות ותעצומות נפש שאין כדוגמתם באף תחום אחר. אם נסתכל לרגע על בעל נכס בניין משרדי, או בעל נכס בניין ציבורי, ואף בעל נכס בניין מגורים, לכולם מכנה משותף רחב- כולם אנשי עסקים, ועושים כמיטב יכולתם בכדי לסגור את העסקה הבאה ולהצליח להמשיך ולטפח את הנכסים שכבר ברשותם. אם נוסיף לכל הסיפור את המרכיב האחרון והאלמנט קש אשר שובר את גב הגמל, הלוא הוא עצם היות בעל הנכס איש עסקים אשר עוסק בהרבה תחומים ושרוי בלחץ מתמיד, נראה שבעצם מדובר במשהו שהוא כמעט ובלתי אפשרי אם הוא לא נעשה ממקום מקצועי, ומזמינות של משרה מלאה לדבר.


אז מה אתם מציעים?


אנחנו מציעים באופן המקצועי ביותר, להוריד ממך קצת מהלחץ שבין עסקה לעסקה, ובמקום לקבל עשרות טלפונים ביום מאנשים , ולדאוג לכל בעל מקצוע בעצמך, לתת לנו לנהל בעבורך את תהפוכותיו של הנכס, ואפילו לתת מענה של 24 שעות ביממה לכל אירוע דחוף אשר יכול להיווצר בבניין.


ומה לגביי חשבונות?


גם פה ניקח אחריות על גבייה, ועל נושא החשבונות מול הבנקים, ורואי החשבון שלנו יעשו עבודה מקצועית מול כל רשויות המס והרשויות הממשלתיות.


מה עם ניקיון המבנה?


נשלח צוות שיטפל במבנה באופן רציף וידאג לתקינותו וניקיונו של המבנה כל זמן שיש לך צורך בכך.


איך לשמור שהמבנה לא יתפרק?


אנחנו ערים כל הזמן לתופעות הנגרמות בבטון, בין אם מדובר בסדקים או בבעיה של התפוררות, נהיה שם לטפל בעניין ולתת מענה שלם לצורך הזה. מעבר לכך ישנה שחיקה מתמדת של גג הבניין, דלתות הבניין, החלונות, מערכות החשמל והמים, מערכות ביוב והשקיה, מערכות מנועים דלתות ומערכות הידראוליות אחרות בבניין.

 

בסופו של דבר אי אפשר לצפות מאדם אחד שידאג לכל אלו, ולרשימה אינסופית של דברים אחרים , וכל זאת לבדו. ההבנה הזאת היא זאת שהביאה אותנו לפתוח את דלתותינו בנושא זה, ולספק מענה זריז, אמין ורציף לכל בעיה שתצוץ על ידי ניהול מבנים אחיד ולקיחת אחריות על המבנה מצידנו.  

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון