מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
אחזקת מבנים - גנרטורים ומערכות אל-פסק

בלוגים

התחבר   |   הרשם

karaAdmin
21
דצמ

אחזקת מבנים - גנרטורים ומערכות אל-פסק

מאת: karaAdmin  |  21 דצמבר, 2016 15:20  |  עסקים ויזמות

אחזקת מבנים - גנרטורים ומערכות אל-פסק


כשמסתכלים על בניין משרדים, לרוב רואים קומות שלמות אשר מלאות בעובדים, ובעידן המודרני לכל עובד כזה, יש מחשב. כמות המידע החשוב העובר במחשבים אלו היא עצומה, וניתן לומר כי הוא מידע אשר לא ניתן לשחזור או להחלפה במידה והוא אובד. כמובן שאם מערכת החשמל הראשית של הבניין מושבתת או תקולה, לא רק שיעלם כל המידע מבתי האב- המחשבים, אלא יושבת יום עבודה כולו, משום שהתאורה, המיזוג, המעליות, הדלתות החשמליות ושאר ציוד חשמלי לא יעבוד. יום עבודה של בניין משרדים בן 100 קומות, אשר בו חברות שונות- חברות סטרטאפ, חברות מוצרי שוק, חברות שיווק, ועוד, אינם יכולות לעבוד כתוצאה משהשבתת מערכת חשמל, שווה מיליוני דולרים של הפסד, וכולל גם מידע שיאבד ולא יחזור עוד. 


איך אפשר להתמודד עם תרחיש כזה-


בכדי למנוע את האפשרות הזאת, ולהצליח באמת לשמור על תקינות ורציפות עבודה כל ימי השנה, מרבית הבניינים רבי הקומות, ובפרט בנייני משרדים המאגדים משרדים של חברות שונות, רוכשים גנרטור חירום, ומתקינים מערכות אל-פסק שבאות למנוע את התרחיש המתואר בתחילת המאמר.


גנרטור חירום-


גנרטור חירום בא בדיוק בכדי למנוע מצב של אי אספקת חשמל, אפילו רגעית, אשר תגרום לשיבושים רבים בבניין, ולאובדן מידע יקר במערכות התקשורת ובמערכות הממוחשבות. במבנה משרדים, לרוב יותקן גנרטור אשר מתבסס על דיזל, ובמקומות אחרים יותקנו גנרטורים המשלבים מערכות גז ודיזל ביחד. אצלנו תקבל התאמה מושלמת לפי צרכי הבניין שלך, ובאם מדברים על אחזקת מבנים שוטפת- אנחנו  בדיוק הכתובת לכך! אנו מספקים שירות קבוע לפי התקנים, הכולל בדיקות תקינות  הגנרטורים אחת לתקופה, ובאם עולה הצורך גם החלפה של חלקים/ תיקונים. הצוות המסור והמקצועי שלנו יעמוד לשירותך 24 שעות ביממה, ויארוב בסבלנות לרגע שבו תיווצר התקלה, בכדי להיות שם ולתקנה במהירות האפשרית!


מערכות אל פסק-


מערכות אל- פסק הם הפתרון להבנה, כי כל מערכת בבניין אשר מופעלת על ידי חשמל, ולא תקבל מתח רצוף וקובע של הספקת חשמל, תינזק, תיתקע ואף תיחבל עד לנזק בלתי הופכי למנועים ומחשבים. בדוגמא הפשוטה ביותר כשמעלית בניין אשר מופעלת על חשמל, תפסיק לקבל הזרמה קבוע של מתח חשמל אפילו לרגע היא תשבות, ואיתה האנשים אשר בתוכה.

 

   

 

 

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון