מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
כיצד להתקין מערכות להתראות צבע אדום

בלוגים

התחבר   |   הרשם

גואל
25
ינו

כיצד להתקין מערכות להתראות צבע אדום

מאת: גואל  |  25 ינואר, 2015 12:01  |  עסקים ויזמות


במשרדים שונים ומפעלים יש אזורים שבהם הקליטה הרבה פחות טובה ולמעשה אי אפשר לשמוע בהם דבר. אם אתם מנהלים משרד או מפעל שיש בו שטח כזה, על פי ההנחיות של פיקוד העורף אתם צריכים לדאוג לכך שגם באזורים האלה אפשר יהיה לשמוע התראות צבע אדום, כי לצערנו הרב זה חלק מהחיים שלנו בישראל. לא מדובר על עניין פשוט, כי אם במקום מסוים אנשים שנמצאים לא יכולים לשמוע התראות, הרי שהם עלולים לסכן את חייהם ולכן חשוב כל כך להקפיד על ההנחיות האלה. כדאי  לדעת שיש היום פתרון מושלם לעניין, כי למעשה יש מערכת משוכללת שבעזרתה אפשר יהיה לשמוע את ההתראות בכל מקום.

התקנת המערכת

על מנת שתוכלו לשמור על הבטיחות של כל אחד מהעובדים שלכם וכדי שכולם יוכלו לשמוע התראות צבע אדום, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל חברה שעוסקת בתחום הזה ושיכולה לתת לכם שירות. יש היום לא מעט מקומות שתוכלו לפנות אליהם, ואתם תראו שעם התקנת המערכת תוכלו להיות רגועים יותר, בין אם מדובר על תקופה שיש בה מתיחות בארץ ובין אם לא. חשוב להתקין את המערכת הטובה ביותר שיש כי אם אתם כבר עושים את ההשקעה הזאת הרי שכדאי יהיה לדעת שהמערכת תעבוד תמיד.

תשתית להתקנת המערכת

חשוב לדעת שכאשר רוצים להתקין מערכת להשמעת ההתראות גם במקומות שבהם אין קליטה וקשה לשמוע, יש צורך להתקין תחילה תשתית מתאימה. זו הסיבה לכך שצריך לפנות אל חברה מובילה שיש לה ניסיון וידע, כי בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות. ככל שלחברה יש יותר ניסיון וככל שהיא זמינה לתת שירות ביותר חלקים של הארץ כך הסיכוי שהמערכת תהייה מושלמת גדול יותר.

 

 

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
עופר
24/03/2015 17:56
אמת, מאמר נכון.

אני אישית בכל נושא בצבע האדום, אחרי הטיפול המסור שקיבלתי, עובד רק עם חברה אחת. זה הקישור לאתר שלהם למי שצריך ושמעו לי, לכו על בטוח בדברים האלה:
http://www.beeper.co.il/?categoryid=194

כל טוב!
יואל יעקובי
19/04/2015 14:31
אני בא מחברה גדולה יחסית,
ואצלנו מפעילים נוהל 6 של חברת ביפר כבר די הרבה זמן
נוהל 6 עזרר לנו להתיישר ל הכביש ולהעמיט בתאונות דרכים
http://tele-front.co.il/?CategoryID=165
מור יעקובי
19/04/2015 14:33
אני בא מחברה גדולה יחסית,
ואצלנו מפעילים נוהל 6 של חברת ביפר כבר די הרבה זמן
נוהל 6 עזרר לנו להתיישר על הכביש ולהעמיט בתאונות דרכים
http://www.beeper.co.il/?CategoryID=165
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון