מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
מה זה פתרונות פיננסיים?

בלוגים

התחבר   |   הרשם

רוני לביא
02
דצמ

מה זה פתרונות פיננסיים?

מאת: רוני לביא  |  2 דצמבר, 2016 16:14  |  עסקים ויזמות

רבים האנשים שמחפשים דרך טובה לנהל את הכספים שלהם. בשנים האחרונות קשה לדעת היכן כדאי להשקיע את ההון שצוברים, בעיקר בעולם כלכלי לא וודאי בו מצב הכלכלה בעולם מתהפך מרגע לרגע ואנו לא יודעים היכן להשקיע את כספנו אותו חסכנו בעמל רב.

פתרונות פיננסיים היא דרך בה ניתן לדעת איך אפשר לנהל את הכסף שלכם. אבל מה זה אומר? מה זה בכלל מוצר בשם 'פתרונות פיננסים'? במאמר הבא תוכלו לדעת קצת יותר.

בשנים האחרונות חיים בעלי החסכונות בסביבה בעלת ריבית נמוכה, ולכן אותם בעלי חסכונות לא יודעים היכן כדאי להם לשים את סכומי הכסף שהם חסכו. הבנקים מצד אחד אינם מאפשרים תכניות חסכון עם ריביות נאות כבעבר, תכניות הפנסיה אינן בטוחות, וישנן תחזיות שמבשרות רע לגבי הפנסיות של העובדים השכירים. גם בכל הנוגע להשקעות נדל"ן ישנה עליה במחירי הדירות שמקשה גם על השקעות נדל"ן בארץ שהיו לתקווה האחרונה של המשקיעים.

אז מה עושים?

לאחרונה קמו חברות לפתרונות פיננסיים שתפקידן לייעץ ולעזור בפתרונות חכמים ויעלים לניהול כספים. אחד הפתרונות הינו בצורה של פוליסת השקעה והיא תיק ניהול קבוצתי חוץ בנקאי, המכיל מספר אלמנטים שתפקידם להעלות את ערך ההשקעה. לתיק הניהול מספר יתרונות משמעותיים שמסייעים רבות לאנשים שרוצים לקבל תשואה על הכסף שהם משקיעים.

אילו עוד סוגי השקעות ניתן לקבל דרך פתרונות פיננסיים?

כיום ישנן מספר סוגי השקעות שבנקים אינם יכולים להציע ביניהם: תיקי מניות ואגרות חוב בעלי פיזור רחב של נירות ערך גם בארץ וגם בחו"ל. בנוסף חברות שעוסקות בניהול פיננסיים מניהול תיקים בדינמיות במסגרת ניהול תיקים קבוצתי.
עוד חשוב לדעת שבניהול פיננסי אין קיזוז אקטיבי של מס ריווחי הון בעת קנייה ומכירה של ניירות ערך.

יתרון נוסף הוא שינוי מסלולי השקעה חכמה ללא עמלות קנייה ומכירה. עוד ישנה הגנה מלאה של משרד האוצר על הפוליסה ועל ההשקה, מגוון הטבות מס, ניתן להשקיע כל סכום בהפקדה חד פעמית או בהוראת קבע ואין צורך לסגור את הכסף לתקופות.
בנוסף, הכסף שלכם מקבל השגחה צמודה מבנקאי מנוסה ששם לב בכל זמן לתזוזות שלו והגדלת הרווח שהוא צובר.

לסיכום נאמר כי אם אתם מחפשים מקום להשקיע כסף שחסכתם, קחו בחשבון פוליסת חסכון והשקעה. פוליסה מסוג זה טובה יותר מחסכון בבנק שצובר ריבית מגוחכת של 0.01 אחוז, מה שלא מניב שום תשואה.

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון