מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
עיצוב המטבח לפי הפנג שואי

בלוגים

התחבר   |   הרשם

רוני לביא
14
ספט

עיצוב המטבח לפי הפנג שואי

מאת: רוני לביא  |  14 ספטמבר, 2016 17:31  |  מדריכים וטיפים


המטבח שבכל בית, הוא ליבו של הבית, המטבח מהווה לא פעם את מקום המפגש בין בני המשפחה בארוחות משפחתיות, או סתם כאשר יושבים על כוס קפה לשיחת לילה. כמו כן, רבים מהאנשים אוהבים מאוד לעסוק בתחום הקולינרי במטבחם האישי. לכן, חשוב מאוד שכל מטבח יעוצב הן ברמה הפרקטית היעילה ביותר עבור צרכיו של כל אחד והן ברמה המעוצבת התואמת את רצונכם ואת טעמכם וכן, תואמת את עיצוב ביתכם כולו. כיום, ניתן למצוא לא מעט סגנונות עבור עיצוב מטבחים. אולם, אם אתם מתחברים לתרבות הסינית, כדאי שתכירו את שיטת עיצוב המטבח על פי הפנג שואי.

מהי שיטת עיצוב מטבח על פי הפנג שואי?

התרבות הסינית מאמינה כי האוכל הנכנס אל גופינו הינו דבר מקודש. לכן, יש להתייחס הן אל האוכל והן אל המקום שבו עוסקים בהכנתו, כאל מקום מכובד, המציין שפע ועושר. ראשית כל על פי שיטת עיצוב המטבח לפי הפנג שואי, המטבח צריך להיות ממוקם לא בקרבת דלת הבית. מכיוון שדרך דלת הבית לא פעם נכנסות אנרגיות שליליות שונות, המטבח לא אמור לספוג אותן, אלא להיות מנוטרל מהן. שנית, ישנה חשיבות מהותית, ליסודות האש והאדמה כמשולבים זה בזה בתרבות הסינית, לכן, כדאי מאוד להקיף את הכיריים באבני פסיפס או בכל יסוד אחר המסמל אדמה, כאשר מעצבים את הכיריים, בכדי שהם ישמשו את המטבח בצורה הנכונה, המכילה אנרגיות טובות. כמובן שכאשר מעצבים את השולחן למטבח, יש לדאוג שיהיו מסביבו כמה כסאות, מכיוון שהמטבח מסמל את המשפחתיות והחיבור שבארוחות משפחתיות ולכן, חשוב שיהיו בו כמה כסאות המסמלים את האחדות המשפחתית הבאה לידי ביטוי במטבח. עיצוב מטבח לפי הפנג שואי, זוהי דרך חיים, הבאה לידי ביטוי גם בעיצוב המטבח, שמהווה חלק דומיננטי בבית. לכן, אם אתם מתחברים לתרבות הסינית ולמה שהיא מסמלת ומכוונת, תוכלו לבחור בחברה לעיצוב מטבחים אשר תוכל להגשים את חלומכם ולעצב את מטבחם בכל אופן שבו רק תרצו.

כיצד לבחור באנשי המקצוע עבור עיצוב מטבחים?

בכדי לבחור בחברה הטובה ביותר לעיצוב המטבח שלכם לפי הפנג שואי או בכל סגנון אחר, כל שעליכם לעשות זה לבחור חברה הידועה באיכות העיצובים של המטבחים שלה. חברה אשר מתמחה בכל סגנונות העיצוב של המטבחים ועושה זאת בצורה הטובה ביותר, תוכל לסייע לכם לתכנן את המטבח שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים לפי הפנג שואי. החברה תיעץ, תיתן נקודת מבט מקצועית וכמובן, תעצב לכם את המטבח שלכם בסופו של דבר בדיוק כפי שסיכמתם.

בחרו בחברה מקצועית בתחום עיצוב מטבחים ותוכלו לעצב את המטבח שלכם באופן מושלם, בכל סגנון עיצוב.

שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון