מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
קבלה לעם- מאמרים

בלוגים

התחבר   |   הרשם

קבלה לעם
15
מאי

קבלה לעם- מאמרים

מאת: קבלה לעם  |  15 מאי, 2016 11:50  |  אקטואליה
המוטציה האנושה רק אנושות עם אנוכי הנ"ל וטבע צדקת עצמית נראית נתון חריג. המין האנושי עם נטייה אגואיסטית, אנוכית הנוכחית נראה כמו מוטציה לא מכוונת, של "נקודת אור" מכלום בתוך המערכת הראשי קיימת מאז ומתמיד מבוסס על אהבה שאינה תלויה בדבר והשפעה. כאן זה פאסה מעניין. האנושות להיות מול, עולה בקנה אחד עם המערכת צריכה קבלה לעם לא שרד. לכאורה אין לנו זכות של הקיים, בהמשך פיתוח, גרימת נזק גלוי בכל דבר שאנו עושים. נראה שמסיבת הכח אבולוציוני של הטבע שומר בשמירה זה "סורר, בן אובד" מסיבה כלשהי ייחודית.
 אבל בלי החיים של הטבע נותנים שמירת כוח, הגנה לנו את אם בתוך בועת המערכת תדחה אותנו מייד. האנושות במצבו הנוכחי האגואיסטי נראה באמת כמו משהו שנוצר מתוך אבק שיכולים מיד לחזור כוח אבולוציוני של הטבע הפסיקה לתמוך בו. גישה מוטעה מיכאל לייטמן מסביר דרך חוכמת האנושות הקבלה למעשה עצמו הוא לא הבעיה. היום המערכת שלנו ברחבי העולם ביניהם, תלויים זה בזה תערוכות אנחנו חלק בלתי נפרד המערכת של הטבע ואנחנו משולבים במלואם בו בין אם אנו רוצים בכך או לא. הבעיה היא הדרך בה אנו תופסים את המצב הזה, מה עמדתנו היא לטמיעה זה. את "המוטציה", ההבדל היחיד בין בני אדם לבין מרכיבים אחרים של הטבע הוא התפיסה שלנו של הקשרים השבורים שלנו אחד כלפי שני. כולנו נולדים הייחודי ללא תחושה האינסטינקטיבית של שייכות, בלי התחושה הפנימית של ערבות ההדדית הוא אוטומטי לכל בחלקים האחרים של הטבע. ומאחר שכולנו חשים עצמנו מנותקים, אנחנו מרגישים שאנחנו קבלה לעם בתקשורת צריכים לדאוג לעצמנו, אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים להתחרות, להילחם על ההישרדות שלנו ולהצליח על חשבון אחרים. בריוני הספר מהפוחד התפיסה הזו של הקשרים השבורים שלנו היא הבסיס של אנוכי, אגואיסטית, המערכת האנושית נצלנית אנחנו כבר קיימים במשך אלף שנים. אז כל בחושך, צפופה, ענן רעיל מבוסס על "אי הבנה" הבנה מוטעית היחסים שלנו זה לזה. אנחנו כמו בריוני בית הספר, מנסה להפחיד, להפחיד אחד את השני, כי אנחנו עצמנו מפחדים. אנחנו משחקים משחקים בגן על מי שיש לו את הרקטות גדולות יותר, ספינות המלחמה, שהיו להם יותר אפסים על חשבון הבנק, יותר מכוניות, מי הוא הסלבריטי הגדול. אבל מתחת שכולנו ביטחון, הפוחדים מהצל של עצמנו. והיום כולנו מפחד באופן קולקטיבי על עתידנו אנו רואים את המלאכותי התפוצצות הבועה האנושית שלנו. 
 אם ניקח את גורלנו לידיים שלנו לכן ברגע שניסינו עולה מעל האמון שלנו, ניסיתי לבנות נכון, הדדית משלימת גומלין הזרימה החדשה שנוצרה, "חשמל" המופיעה במסגרת קשרים אלה יגרום לשינויים דרסטיים.  קבלה לעם מאמרים אפילו הניצוץ הקטן של ערבות הדדיות, תמיכה הדדית, גם הרמז הדק לכיוון "לאהוב אחר לעצמנו" יזרח לתוך החושך שלנו מראה לנו איך מציאותי וחלוש זה. באותו צוות "חשמל" זורם דרך הקשרים שלנו היה למלא לנו בביטחון, תקווה ואמון הדדי חסר תקדים, אהבה הדדית אחד כלפי השני. וככל הצליחו לשפר אנחנו הגומלין שלנו, הערבות ההדדית החזקה אנו בונים יותר ברורים שאנו מבצעים כל העולם שבנינו עד כה, עם כל השווקים לכאורה החיוניים שלה, מוסדות פיננסיים, צבאי / יכולות הגנה שום דבר אחר אבל ארמון בחול משמעות נוכל מחזיקים בידינו. ואנחנו באמת יכולים לפוצץ ארמון בחול מאז דרך הקשרים ההדדיים הנכונים שלנו, באמצעות מערכת הערבות ההדדית עובדים שנתחיל לחוש את שונה מאוד, מבחינה איכותית גבוה, הקיום ללא מאמץ. ומכיוון שאנחנו עלינו בידו לגבש מסקנה כזו לעיל, למרות המדינה ולתושביה, מול שלנו נותן לנו הבנה מלאה, מודעת של המערכת ואת כיוונו על חלקים אחרים של המערכת המשולבת באופן אינסטינקטיבי בתוך.
שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון