מזג אוויר רדיו לוח שנה לוח שידורים אינדקס עסקים עוד... תפריט
מיקומך באתר
עמוד ראשי
בלוגים
תיקון מחשב אפל - מה חשוב לדעת?

בלוגים

התחבר   |   הרשם

ערן
29
דצמ

תיקון מחשב אפל - מה חשוב לדעת?

מאת: ערן  |  29 דצמבר, 2015 14:14  |  מחשבים ואינטרנט

מוצרי אפל בכלל, ומחשבי אפל בפרט, נחשבים למוצרים יוקרתיים, עמידים, אמינים ואיכותיים. מחשבי אפל נחשבים למכשירים ברמה הכי גבוהה כיום בשוק הדיגיטלי ועם אורך חיים ארוך מאוד, אך כמו כל מכשיר אלקטרוני, ובעיקר בתור מוצר המשמש לרוב באופן אינטנסיבי ויום יומי, גם מחשבי אפל זקוקים לתיקון לעיתים. השימוש המתמשך במחשב אפל, כמו בכל מחשב, מעלה את הסבירות כי אחד מהרכיבים הרגישים במחשב יצטרך החלפה, תחזוקה או תיקון. מחשבי אפל הם מחשבים יקרים במיוחד בשל איכותם ועמידותם, שסביר להניח שהשקעתם עבור רכישתם את מיטב כספכם, ועל כן חשוב ביותר להקפיד על תיקון מחשב של אפל בצורה הנכונה והמתאימה למוצר זה. כאשר יש צורך לבצע תיקון במחשב אפל, חשוב מאוד לפנות אל מעבדה אשר מוסמכת לתקן מחשבי אפל, וזה כדי להבטיח שהתיקון עבור מחשבכם יבוצע לפי הסטנדרטים והתקנים שהיצרן קבע עבור המחשב. תיקון מחשב אפל שאינו תואם את הוראות היצרן עלול לגרום לנזק רב ובלתי הפיך למחשב.

תיקון מחשב אפל – מהו המחיר?

המחיר עבור התיקון איננו קבוע והוא משתנה ממחשב למחשב ומתקלה לתקלה, אך בהחלט ניתן לומר כי עלות התיקון של המחשב קטנה בהרבה מהמחיר של המחשב עצמו. מאחר ולא בכל פעם בה צצה תקלה נרוץ להחליף את המחשב שלנו במחשב חדש, חשוב שנדע שמומלץ לפנות לטכנאי מחשבי אפל מנוסה על מנת שיתקן את התקלה. לא כל תקלה במחשב מצריכה מחשב חדש, גם אם נדמה לכם שהמחשב ישן, בעיקר שמרבית תיקוני המחשב נעים בין 50 שקלים ועד ל-1000 שקלים.

תיקון במעבדת אפל מוסמכת – מה כדאי לדעת?

מרבית מעבדות המחשבים המתקנות מחשבי אפל מספקות 3 חודשי אחריות עבור כל תיקון שמתבצע על- ידן. כמו כן, על החלפת חלקים במחשב, כדוגמת דיסק קשיח, ניתנים 3 שנות אחריות. משך האחריות משתנה בין מעבדה למעבדה וניתן לברר מול המעבדה, עוד לפני שביצעתם את התיקון, מהו משך האחריות אותה היא מספקת. דבר זה הופך את פעולת התיקון של מחשבי אפל למשתלמת עוד יותר מאחר וזה מאריך את "אורך החיים" של המחשב ומבטיח לנו שקט לזמן רב יותר מהמחשב.


שתף:  הדפסשלח במיילשתף בלינקדיןשתף בגוגל+שתף בטוויטרשתף בפייסבוק
תגובות
כתוב תגובה:
שמכם:

אתר:

תגובה:

צור בלוג משלך

ארכיון